Najpiękniejsza sukienka w mojej szafie!

31 sierpnia 2018
letnia zwiewna sukienka

Jest piątek. Niby zwykły dzień, ale dla mnie jakby koniec pewnego etapu i początek nowego. Nie zdradzę dlaczego, ale nie chodzi o ślub, ani o dzieci. Mimo że sukienka z dzisiejszych zdjęć może budzić lekkie skojarzenia. To jednak przypadek i przy okazji najpiękniejsza sztuka, jaką udało mi się kupić w tym roku i prawdopodobnie najśliczniejsza rzecz w mojej szafie.
Co do zmian pisałam kiedyś o tym tekst pod tytułem "Czy zmiany są potrzebne?". Byłam wtedy na etapie przeprowadzki i urządzania mieszkania. Co to były za emocje! Wybieranie paneli, kafli i ostateczne postawienie na swoim, czyli szara ściana w sypialni. Spędzało nam to sen z powiek. I to odliczanie do wielkiego dnia - przenosin.
O zmianach pisałam również później, w 2017 roku. I to nie raz! Za każdym razem utwierdzałam siebie w przekonaniu, że są potrzebne. Zanim jednak sama zabrałam się do ich realizacji, minęło naprawdę wiele czasu. Najpierw masa przemyśleń, dawanie szans. Później sporo wątpliwości, czasami nawet żałowałam podjętych decyzji. Teraz jednak wiem, że było warto, bo tylko wtedy kiedy nie siedzimy w miejscu, jesteśmy w stanie się rozwijać. I ja właśnie przestaje siedzieć i ruszam do przodu, dając sobie tym samym kolejny dowód na to, że zmiany to nieodłączny element nas.
Gdybym nie podjęła decyzji o przeprowadzce, nie świętowałabym niebawem 4 rocznicy na swoim. Nie zachwycałabym się super fryzurą i zdecydowanie lepszym samopoczuciem, gdybym nie zaryzykowała i nie pozbyła się jakiś 30 cm włosów. Przykładów jest wiele, ale wniosek jeden - zawsze warto próbować!

sukienka / dress - wylrd

blondynka w krótkiej fryzurze

letnia sukienka w białym kolorze

sukienka wiązana w pasie

modna sukienka z lekkiej tkaniny

8 komentarze

 1. Ojeeej! Naprawdę śliczna! I te ramiączka ♡ I ten tył ♡

  OdpowiedzUsuń
 2. jak to mówią, ładnemu to we wszystkim ładnie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiście wspaniała sukienka, w takiej to nawet można iść do ślubu! Do tego cudowna, klimatyczna sesja zdjęciowa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sukienka jak marzenie! Idealnie sprawdziłaby się jako sukienna na poprawiny dla Panny Młodej, chociaż w sumie jako suknia ślubna też - jest urocza :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna! A w dodatku potrafię ją sobie wyobrazić w każdym kolorze dzięki czemu bardzo potrafiłaby zmieniać charakter :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Stagnacja to prosta droga do śmierci. Zawsze warto iść. Choćby tempem ślimaka, ale jednak.

  OdpowiedzUsuń
 7. wow sukienka faktycznie jest najpiekniejsza ! wygladasz w niej powalajaco <3

  ANGELIKA MARTKO

  OdpowiedzUsuń