Bliżej natury - gdzie się wybrać, aby odpocząć od zgiełku miasta

14 maja 2017

Czy już wszędzie jest tak pięknie i ciepło? Oby! I oby jak najdłużej! Korzystając z pogody i zastępczego telefonu, odpaliłam Endomondo i ruszyłam na podbój lasu.
Sezon biegowy otworzyłam już jakiś czas temu, jednak ostatnio nie dawałam sobie szansy na ruch poza domem bo lało jak z cebra, a ja zdecydowanie nie lubię ograniczać swoich ruchów kurtkami i innymi pancerzami. Zatem na ulubionej ścieżce wylądowałam dopiero dzisiaj, czyli dokładnie po miesiącu przerwy, natomiast w totalnie letnim rynsztunku. Miła odmiana. Swoją drogą, temat las to chyba najczęściej przewijający się temat na tym blogu. Szczególnie od tej pory roku, mocno eksploatowany - od lat. Ale pewnie każdy z Was ma jakieś ulubione miejsce w swoim mieście. Ja akurat lubię być blisko natury, a mam ją niemal pod nosem więc żal nie korzystać. Za każdym razem czymś mnie zaskakuje, dzisiaj był to np. zapach - cudna woń drzew, odwracająca uwagę od wysiłku. Innym razem są to serdeczni ludzie - biegacze, rowerzyści, witający się ze mną jak ze swoim, napawa to niewiarygodną energią. Podzielcie się swoimi miejscówkami! Ciekawa jestem gdzie Wy spędzacie wolne chwile :).


kurtka / jacket - tutaj / here     koszula / shirt - mustang jeans     torebka / bag - tutaj / here     buty / flats - zara
5 komentarze

 1. ooo tak! uwielbiam, się odciąć od tłumów i pobyć z naturą. piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. JA też lubię odpoczywać na łonie natury, wychowałam się na wsi i naturalnie mnie ciągnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj tak, ja wybrałam się wczoraj na wycieczkę rowerową i teraz mam oparzenia słoneczne... Ale warto było!

  OdpowiedzUsuń
 4. rewelacyjne zdjęcia !

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna torebka i do tego fajna stylizacja nature. Podoba mi się.

  OdpowiedzUsuń