Sukienka idealna - różowa midi

06 czerwca 2016
Powiedzcie mi dlaczego gdy czegoś szukamy lub potrzebujemy i to najlepiej na już, tak trudno to znaleźć? Ile z Was tak ma? Domyślam się, że spora większość i nie tylko w ciuchowych dylematach, a również poważniejszych sprawach. To mój częsty problem, a sukienkowy to stały element mojej egzystencji.
Nigdy nie jest łatwo w gąszczu odnaleźć właściwą, pasującą, a jeśli zależy mi na czasie, to już nie ma opcji, że znajdę cokolwiek. Z tego powodu postanowiłam sobie, ze stawiam na przypadek. O i proszę, mam dziś na sobie sukienkę znalezioną całkiem przypadkiem, a jednak tak idealną, że prawdopodobnie przechodzę w niej większą część lata. Intensywny kolor nie sprawia, że czuję się jak cukierek, tylko po prostu świetnie! A długość? Mam to w nosie, teraz noszę to co lubię, a nie to co powinnam. Życie jest za krótkie, żeby zamykać się w kanonach. Też tak myślicie?
12 komentarze

 1. Ale kobieco wyglądasz! Kejt, jesteś piękna! I sukienka zachwycająca ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny odcień różo! i piękny krój, pasuje do Ciebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolor idealnie pasujący do Ciebie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam zdjęcia z rozmyciem tła, pięknie wyszły!

  OdpowiedzUsuń
 5. Midi to nie moja długość, ale kolor świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest fantastyczna! Dzięki dodatkom można ją wykorzystać na różne okazje. Pomimo tego, że sama nie mam za dużo rzeczy w tym kolorze z chęcią bym taką nabyła. Super!

  OdpowiedzUsuń
 7. w tym kolorze wyglądasz świetnie!

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowna sukienka <3 Wyglądasz w niej nieziemsko :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Jest idealnie! :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń