Stylizacja z szortami i kimonem + Triangl Swimwear

30 czerwca 2016
Kocham lato, staram się nawet nie narzekać na upały, bo jest za krótkie, żeby jeszcze się skarżyć. Tych ciepłych momentów jest tak niewiele, a każdy chciałoby się spędzić tak, aby był jak najlepiej wykorzystany.
Ja nie mogę przeboleć gdy w sobotni poranek, zamiast promieni słonecznych, budzi mnie stukot kropel deszczu. Wtedy już wiem, że to nie będzie dobry dzień. Na szczęście ostatnio nie mogę żalić się na pogodę. Pomimo małego burzowego incydentu, połamanego parasola i skąpania w największej ulewie, naprawdę jest super. Można by stwierdzić, że poza kąpielą w deszczu, mam za sobą również pierwszą kąpiel w jeziorze. Czekam do urlopu, bo wtedy to już na pewno będzie to moja ulubiona, wakacyjna miejscówka.

8 komentarze

 1. Piękny strój i kimono obledny! Motyw na nim zachwycający!;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia ! Stylizacja również bardzo mi się podoba. Dokładnie lato jest zbyt krótkie żeby się skarżyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna letnia stylizacja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. lovely look!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja niestety nie przepadam za latem. Słońce to nie do końca mój przyjaciel. Podczas wakacji w Norwegii wróciłem cały czerwony do domu, a słońce wcale nie było takie "zębate" i nie było upałów. A to zdradziecka kula ognia. Krem z filtrem, cień i mogę się cieszyć latem :D

  http://brewilokwencja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Super stylizacja idealna na letnie dni.

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń
 7. świetna stylizacja w stylu boho :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Srój ma przepiękny wzór, takiego jeszcze nie widziałam, wszędzie królują klasyczne, a ten jest taki niecodzienny ! :) Super kimono no i całość idelanie się komponuje i świetnie wygląda :)

  OdpowiedzUsuń