Behind blue eyes (part 2)

07 stycznia 2014

Za mną już prawie miesiąc stosowania hypoalergicznego serum stymulującego wzrost rzęs Inveo Ultimate Cosmetics. Cóż mogę powiedzieć, na ten moment nie zauważyłam znaczącej różnicy we wzroście rzęs czy wypadaniu. W lustrze zmiana nie jest dostrzegalna, dopiero po zdjęciach mogę stwierdzić, że faktycznie rzęsy są minimalnie dłuższe. Zdaje sobie jednak sprawę, że jest to zbyt krótki okres by wypadanie całkowicie ustało, a włoski sięgały nieba.  Czekamy zatem do 6 tygodnia, kiedy to efekty powinny być już widoczne gołym okiem. Jestem pewna, że kuracji tak szybko nie zakończę, bo produkt jest bardzo wydajny i powinien wystarczyć na około 3 miesiące kuracji. Ale już teraz powiem Wam, że jestem bardzo ciekawa efektu końcowego. 
P.S. Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądały moje rzęsy przed testami, zapraszam TUTAJ.
fot. Jarek Szewczyk

10 komentarze

 1. Piękny kolor oczu :) Czy to serum jest faktycznie hypoalergiczne, nie podrażnia oka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam ogólnie problem ze łzawieniem oczu, ale nie zauważyłam, żeby po użyciu nasiliła się ta dolegliwość. Oczy też mnie nie swędzą, ani nie szczypią.

   Usuń
 2. Może sama wypróbuję.. Jeżeli mówisz, że nie ma problemu z podrażnieniem czy łzawieniem. ; )
  Wiadomo, że takie efekty nie będą widoczne po krótkim czasie.. Ale warto poczekać. ; >
  A kolor oczu przepiękny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiadomo co oko to inna reakcja. Serum jest hypoalergiczne jednak gdy ma się uczulenie na jakikolwiek ze składników nie warto ryzykować. Szkoda oczu i gotówki :). W kolejnym poście na pewno wymienię skład produktu :).

   Usuń
 3. dla mnie masz na tyle piekne rzęsy, ze cieżko będzie zauważyć efekty ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. najważniejsze, żeby rzęsy przestały wypadać, wtedy efekt, na którym mi zależy będzie osiągnięty i zapewne zauważalny :)

   Usuń
 4. też chcę takie oczka xD

  OdpowiedzUsuń