Uniwersalna marynarka w eleganckim wydaniu

25 kwietnia 2018

O kurcze, ostatni wpis był w dniu moich urodzin, potem długo długo nic i można by pomyśleć, że nieźle zabalowałam, ale nic z tych rzeczy. Tak długo nie byłabym wstanie świętować, ale nowy wiek postanowiłam uczcić wycieczką do stolicy, a następnie przeziębieniem i stąd moja absencja. Zawsze znajduję sobie dobre wytłumaczenie dla win, tak jest po prostu łatwiej.
Nie lubię jednak tego stanu, z jednej strony nad głową unoszą mi się myśli, że zawalam, a z drugiej próbuję nadrobić niewypowiedziane słowa i nieuwiecznione kadry. Problem jednak polega na tym, że nie da się odtworzyć każdej jednej myśli i wrócić do dnia poprzedniego. Nie umiem zatem nadrabiać, ale postaram się budować nowe i bazować na bieżących chwilach.
Jest więc zestaw. Kiedyś pisałam Wam, że testuję bardziej eleganckie rozwiązania i stawiam na marynarki. Przekonałam się, że dobrze czuję się w takim wydaniu i nawet udało mi się wybrać swój ulubiony żakiet i jego krój. Ma w sobie coś uniwersalnego, bo świetnie wygląda w bardziej nonszalanckiej wersji co możecie zobaczyć tutaj, jak i z obcasami widocznymi na zdjęciach. Ciekawe co będzie kolejną rzeczą, która mnie podobnie oczaruje.


marynarka / jacket - tutaj / here

12 komentarze

 1. Fajny zestaw, bardzo lubię takie klapy w marynarkach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niewymuszona elegancja. Bardzo mi się podoba Twoja stylizacja. Widziałabym się w niej :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładna marynareczka, przez moment myślałam że to skórzana kurtka :D Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na moją stronę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super jest ta marynarka!

  OdpowiedzUsuń
 5. Marynarka nie w moim stylu ale do Ciebie pasuje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. do tego typu marynarki trzeba mieć nienaganną figurę, czyli taką jak Ty masz. Ja niestety w niej wyglądałabym jak spasiony Garfield ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Stylizacja w moim stylu podoba mi się ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam takie marynarki!

  OdpowiedzUsuń
 9. Podoba mi się cały zestaw teraz jest bardzo fajny wybór z marynarek w sklepach

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ładnie wyglądasz, ja tez lubię marynarki, szczególnie te dłuższe :)

  OdpowiedzUsuń
 11. adam jacek25 maja, 2018

  super wpis

  OdpowiedzUsuń