Wielkie otwarcie pierwszego sklepu TK Maxx w Gemini Park Tychy!

21 marca 2018

Mam w sobie instynkt poszukiwaczki, ale moje zakupowe ścieżki zawsze zmierzają do tych samych punktów. Pierwsze kroki nieustannie kieruję do TK Maxx, sprawdzić co nowego mnie czeka, gdy tylko przekroczę próg sklepu. No i cóż, za każdym razem jest to coś innego, bo dostawy trafiają tu kilka razy w tygodniu, dzięki czemu na półkach stale możemy dostrzec nowe skarby. Do dyspozycji mamy 6 działów tematycznych - moda damska, męska, produkty dla dzieci, akcesoria, obuwie i produkty dla domu. Moje ulubione to te dwa ostatnie, potrafię na nich spędzić naprawdę dużo czasu i znaleźć prawdziwe perełki. I to nie żart, bo są to często produkty unikatowe, nierzadko w pojedynczych sztukach.


Podczas zakupów kieruję się zasadą otwartości, pomału przemierzam każdy dział, nigdy nie wiem czego się spodziewać. To takie odprężające doświadczenie, bo pod jednym dachem mamy wszystko i zawsze znajdzie się coś na czym możemy zawiesić oko. U mnie ostatnio był to fantastyczny globus. Jako że jestem fanką podróżowania, już widziałam go u siebie w domu. Niestety nie kupiłam go od razu i do dzisiaj żałuję, bo już nigdy więcej nie spotkałam go w żadnym sklepie. Dlatego warto łapać za koszyk i wkładać do niego wszystko co nam się podoba, a dopiero później urządzać burzę mózgów. Co do ubrań i obuwia, w TK Maxx bardzo podoba mi się ułożenie asortymentu rozmiarami i kategoriami, dzięki czemu nie musimy błądzić pomiędzy wieszakami i półkami. Ja właśnie planuję wiosenne uzupełnianie garderoby. Na pewno wjedzie jakieś sportowe obuwie, a reszta będzie niespodzianką. Szczególnie, że dostępne tu produkty od znanych marek i projektantów można kupić w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie, więc można zaszaleć :D. 


Świetnie się składa, ponieważ w moim regionie właśnie otwiera się nowy sklep TK Maxx. Już 21 marca pierwszy tyski sklep marki pojawi się w Gemini Park Tychy, gdzie na pewno wkrótce się pojawię, aby zacząć polowanie na perełki, które pomogą mi nieco odświeżyć garderobę.

Jeśli jesteście ciekawi gdzie znajdziecie najbliższy sklep zajrzyjcie tutaj.
3 komentarze

 1. Wszystko fajnie wygląda, jeszcze. TX MAX w Polsce jest strasznie drogi.

  OdpowiedzUsuń
 2. muszę popędzić bo slyszałam od kuzynki, która pracuje w tk że mają genialne paletki too faced :)

  _____________
  ♥ Blog dla kobiet daria-porcelain.pl ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam TK MAX ����

  OdpowiedzUsuń