Wiosna, ach to ty

19 marca 2017

Człowiek budzi się wcześnie rano, nie ważne że jest niedziela i może pospać do oporu, nie ma siły, która przytrzyma go dłużej w łóżku. Zachęcona wczesną porą postanowiłam zrobić trening. Zwykle w niedziele stawiam na odpoczynek, szczególnie od ćwiczeń, ale tym razem chęci wzięły górę i grzecznie powędrowałam na matę.
Skoro ćwiczyć to na maksa, tak sobie pomyślałam i odpaliłam turbo wyzwanie Chodakowskiej na Youtube. Po trzech seriach pożałowałam, a do końca jeszcze siedem. Piszę ten tekst zatem przeżyłam, chociaż kilkanaście razy miałam wrażenie, że wyzionę ducha. Zapewne to wina mojej kondycji lub wieczornej, ostatnio coraz częstszej gastrofazy. Wyobraźcie sobie, że nawet wspomnienia o porannych katuszach nie pomogły. Czekoladowe ciasto musiało wjechać. Sam proces przygotowania i pieczenia (około godziny), wystarczyły, aby odechciało mi się jeść. Nie mogłam jednak odmówić sobie sprawdzenia czy aby na pewno wyszło takie jak powinno. I w tym momencie dziesięć serii ćwiczeń szlag trafił. Wyszło za dobre!

kurtka / jacket - tutaj / here     torebka / bag - tutaj / here     koszulka / t-shirt - promod     botki / boots - deezee


11 komentarze

 1. Ach! Alez masz piekny kozuszek i jaka cudna torebka! Swietny zestaw!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna ! Podoba mi się połączenie tych kolorów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem ta niebieska torebka super komponuje się z czernią. Łączę się w bólu, bo też ćwiczę z Chodakowską, właśnie jestem po porannym treningu. Pozdrawiam. Jestem tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 4. Któż by się oparł ciastu czekoladowemu?! 👌😊🍰
  Torebeczka świetna!:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. ŚWIETNE POŁACZENIE. PODOBASZ MI SIĘ W TAKIM WYDANIU

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojej, jaki cudowny kożuch !! ☻

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne zdjęcia, bardzo ładna torebka :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne zdjęcia:) Kurtka jest świetna, pozdrawiam!:)
  http://www.ladymademoiselle.pl/

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale świetna torebka ! Super zdjęcia :)


  pozdrawiam,
  http://katarzynaso.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń