Recepta na jesienny wieczór - czyli kubek gorącej herbaty i ulubiona książka

02 października 2015
To już ten czas kiedy ulubioną rozrywką na jesienne wieczory są posiadówy z książką i kubkiem gorącej herbaty. Ja tak mam i wiem, że wiele z Was również.
Dobry tytuł trzeba celebrować równie dobrym trunkiem. Ja w swojej kolekcji mam bardzo dużo smaków - jak to na starą herbaciarę przystało! Oczywiście mnóstwo zielonej, jakaś czekoladowa z chilli nawet się znajdzie (chociaż to nie za bardzo mój smak, nie lubię gdy piecze mnie coś w usta), nie brakuje również Your Tea. I to w trzech wersjach! Anti-C Tea to moja ulubiona, domyślam się, że to dzięki zawartości zielonej w składzie. Ta herbatka ma również kilka funkcji, przede wszystkim wspomaga redukcję celulitu, zatrzymywanie płynów, poprawia stan skóry czy nastrój. Nie mogę tego ani potwierdzić ani zaprzeczyć, ponieważ nie najlepiej u mnie z regularnością. Dziennie powinnam wypijać trzy takie kubki. Ja natomiast, owszem i wypijam, ale nie koniecznie trzy takie same. Lubię kombinować i mieszać smaki, dlatego pozwalam sobie na różnorodność. 
Skin Magic Tea ogólnie ma za zadanie zadbać o naszą cerę, aby była promienna i wolna od wszelkich niedoskonałości. No i tak jak wspominałam, przez nieregularność nie jestem pewna czy spełnia swoją funkcję w stu procentach. Mnie wystarczy sama świadomość, że walczę o zdrową skórę nie tylko z zewnątrz. Efekty oczywiście widzę, ale może być to spojrzenie nieobiektywne. Na sam koniec zostawiłam Tiny Tea i to nie bez przyczyny. Jej zapach sprawia, że z całej trójki najmniej lubię ją pić. Nie jest on przyjemny, no chyba, że dodamy do całości cytryny czy innych dodatków. A to akurat najdłuższa kuracja jaką posiadam. Wspomaga niestrawność, redukcję nadwagi, czy wzrost energii. No właśnie wspomaga, czyli dokładnie jak każda herbatka your tea. One nie odwalą całej roboty. Przy odpowiedniej diecie, wysiłku fizycznym, te zmiany oczywiście będą dostrzegalne, ale sama herbata to za mało. Na szczęście nie z takim nastawieniem zabrałam się za jej smakowanie. Lubię naturalne produkty i dobrą jakość. Pod tym względem są doskonałe. Świetnie również umilają chwile z książką. A jeśli ktoś zwraca uwagę na detale to mają piękne opakowania! Sama mam na tym punkcie trochę bzika!

kubek / mug - gym hero     herbata / your tea5 komentarze

 1. piękne zdjęcia - dobra jakość, nie są rozmazane, ostrość jest świetnie ustawiona.
  Napis na kubku bardzo budujący i motywujący :) super pomysł!
  http://oneofthebillion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny zestaw na jesień, a napis na kubku bardzo motywuje! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kubek genialny! ♥ Pozdrawiam i zapraszam do siebie, buziaki! ♥

  OdpowiedzUsuń