Weekend pełen słońca!

06 lipca 2015
Czekałam na taki weekend! Pełen słońca, wolnego czasu do rozdysponowania na wszystkie te czynności, na które nie mogę sobie pozwolić od dawna lub z powodu kapryśnej pogody. Na zaróżowienie się. W tym oczywiście nie znam umiaru i po dzisiejszych kilku godzinach w kajaku jestem czerwona - nierównomiernie (a jakżeby inaczej) i obolała.
Z Komodą też się spotkałam. Nie mogłam się doczekać aż wróci z urlopu na Lanzarote. Widok jej opalenizny to w sumie kolejny powód do radości, bo zazwyczaj obie jesteśmy białe jak ściana -  a w tym momencie tylko jedna i pół mnie! Otworzyłam również sezon prażonkowy oraz na knedle z truskawkami - dawno nie jadłam tak pysznych! Mogłabym zatem powiedzieć, że działo się, ale nie zrobię tego bo to dopiero jeden z wielu, letnich weekendów.
Szczególnie teraz kiedy mam wrażenie, że mój ostatni wpis zdziałał cuda, bo faktycznie mogłam sobie pozwolić na szorty (wybaczcie, ale jednak dżinsowe wygrały :D) czuję, że trzymam pogodę za ogon i nie rozstaniemy się prędko. Wtedy dopiero będzie się działo!

12 komentarze

 1. O, bluzeczka już w ruchu :D!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze w tym samym dniu była w ruchu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne masz włosy:) świetne zdjęcia!
  pozdrawiam:)

  http://irreplaceable-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne zdjęcia. przemiły weekend i super wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne zdjęcia i boskie spodenki ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. KOcham lato - super spodenki!

  OdpowiedzUsuń
 7. spodenki idealne na letnie gorąco! :) u mnie też upalnie:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne zdjęcia, śliczna Kasia, już nie bladzioch z tego co widzę i czytam :) Ja nadal poświecę bladością, ale może zaraz też uda mi się trochę opalić ;*

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale piękne zdjęcia! Ślicznie wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nice backpack :)
  BLOG M&M FASHION BITES : http://mmfashionbites.blogspot.gr/
  Maria V.

  OdpowiedzUsuń