Spotkanie w Chrzanowie

23 czerwca 2015
Blog to idealne miejsce do nawiązywania wirtualnych znajomości. Jeszcze przyjemniej gdy osoby, z którymi wcześniej wymieniało się setki wiadomości, można wyściskać w codziennym życiu. Ja jestem starym wstydziochem i przyznaję się, że ciężko było mi do tego spotykania z dziewczynami dojrzeć. Jednak w końcu się udało i wiecie co? Żałuję, że tak późno!
To oczywiście nie pierwsze nasze spotkanie, chociaż pierwszy raz w takim składzie. Modną Komodę jak wiecie, znam od lat. Z Basią wylałyśmy całkiem sporą ilość kawy za kołnierz. Z Kadikiem widziałam się w zeszłym roku i pamiętam to spotkanie jakby było wczoraj. Natomiast Kasię i Natalkę poznałam dopiero ostatnio, w Chrzanowie i była to prawdziwa przyjemność.
Tak mogłabym spędzać każdy weekend! Dopisała pogoda i towarzystwo. Były nawet prezenty! Natalia postanowiła nas obdarować po kokardy.
Pomimo, że do Chrzanowa zabrałam ze sobą aparat, nie napstrykałam niesamowitej ilości zdjęć. Jest kilka pamiątkowych, przeuroczy zestaw Basi i dużo uśmiechów. Zdecydowanie pochłonęła nas rozmowa więc mała liczba fotek jest usprawiedliwiona. Musicie za to wiedzieć, że ta banda ma w sobie ogromne pokłady pozytywnej energii. W ich towarzystwie, nie da się być poważnym, bo uśmiech sam maluje się na twarzy. Mam ogromne szczęście, że znam te wszystkie Panie! :)

6 komentarze