Elegancja Francja

30 marca 2015
Elegancja nie jest moim drugim imieniem, ale jak każda kobieta lubię czasami wskoczyć w białą koszulę i klasyczne szpilki. To niecodzienny widok, miła odmiana i element zaskoczenia zobaczyć mnie bez adidasów czy trampek a na wysokościach.
Nie zamierzam się linczować za to, że nie kroczę jedną utartą modową ścieżką, ani za to, że mam wiele pomysłów na siebie. Wciąż jestem młoda i potrzeba eksperymentowania jest silniejsza. Nie potrafię powiedzieć "tak, to jest mój styl", bo podobają mi się przeróżne rzeczy, często zupełnie od siebie odstające.  Czy mam się tym przejmować? Nie sądzę.
Dziś po prostu myślę, że: "Kobiety myślą o wszystkich kolorach z wyjątkiem braku koloru. Powiedziałam, że czerń ma to wszystko. Biel też. Ich piękno jest absolutne. To jest idealna harmonia."
Coco Chanel 


trencz / trench coat - laredoute     koszula / shirt - sh     spodnie / trousers - sh     torba / bag - tutaj here     szpilki / heels - pull&bear
9 komentarze

 1. Eksperymenty modowe są fajne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Trench chodzi za mną od dłuższego czasu, zwłaszcza kremowy. Do tego w kolorze buty lub torebka. Wyglądasz świetnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne, klasyczne połączenie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładnie, świetna ta torebka! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I love your bag :)
  Pavlina
  https://pollyslookbook.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń