Czas podsumowań!

02 stycznia 2015
Witajcie w Nowym Roku! Muszę przyznać, że poprzedni nie był wcale taki zły! Radziłam sobie - czasem lepiej, czasem gorzej, co w efekcie poskutkowało tym, że stałam się silniejszym człowiekiem.
W ciągu trzech dni przemierzyłam ponad 1500 km by tylko zdążyć na obronę. To szalone tempo zaowocowało pozytywnym wynikiem. Nie przyszło mi się jednak cieszyć tym sukcesem w domu, bo jeszcze w dniu obrony wracałam nad morze. Przeżyłam tam kolejne wspaniałe wakacje i zobaczyłam z przyjaciółmi, z którymi nie miałam możliwości spotkać się przez rok. Przekonałam się jak wiele pozmieniało się u nich i jak silni potrafią być w sytuacjach bez wyjścia. Dało mi to nowe spojrzenie na pewne sprawy. Przypomniało, że mój los leży głównie w moich rękach dlatego postanowiłam spróbować nowych rzeczy i obecnie realizuję się przez hand made.
Zaczęłam również marzyć o własnym kącie i  to pragnienie właśnie się realizuje.
Ciągle także brnę w fotkę dnia - dziś pojawi się 293 wpis. Dzięki temu doświadczeniu mogę stwierdzić, że nauczyłam się nieco systematyczności i wytrwałości w dążeniu do celu. Nikt inny tego za mnie nie robi, dlatego czuję się naprawdę dumna.
Był to również dobry rok dla bloga! W 2014 pojawiło się najwięcej wpisów w całej jego historii. To już nie tylko miejsce gdzie zobaczycie jak się ubieram, to również, mój mały przepiśnik czy pamiętnik, w którym zapisuję różne wspomnienia. W 2015 roku zamierzam nadal do Was nadawać, może przy okazji pobijając poprzedni wynik. W planie mam również realizację moich postanowień, o których wspominałam tutaj. Nie całą listę wcieliłam w życie od razu, ale nad jednym punktem już pracuję. 
Wam, życzę by ten rok był pełen niespodzianek i pozytywnych chwil. Wyciskajcie go jak cytrynkę i to z uśmiechem na ustach!

czapka / hat - swagshop     kurtka / jacket - romwe     sweter / sweater - sh     dżinsy / jeans - fecbek

19 komentarze

 1. ale świetna stylizacja :)
  bardzo w moim stylu

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasiu, oby przyszły był jeszcze lepszy!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny zestaw.
  Życzę wytrwałości dalszej :)
  I muszę stwierdzić, że w pewnym sensie odgapię od Ciebie fotkę dnia, ale spokojnie - nie w takiej fantastyczniej formie jak TY :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odgapiaj, pewnie że tak! :)
   Najlepszości Magda! :)

   Usuń
 4. pięknie wyglądasz!:)
  palczak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. No to życzę Ci jak najwięcej sukcesów w nadchodzącym roku, ale wiem, że na pewno będzie ich mnóstwo, powodzenia !:)
  Świetnie wyglądasz !
  Zapraszam do siebie na post sylwestrowy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetnie wyglądasz, super czapa :)

  OdpowiedzUsuń
 7. wszystkiego dobrego w Nowym Roku :*

  OdpowiedzUsuń
 8. czapka jest genialna :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Plecak powala:3
  zapraszam na mellpay :)

  OdpowiedzUsuń
 11. hej piękna <3 wyglądasz niesamowicie, wiem, że 2014 był dla Ciebie wspaniały, dlatego życzę Ci aby 2015 był jeszcze lepszy :))

  http://coeursdefoxes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. całość mi się podoba ! <3
  xx

  OdpowiedzUsuń
 13. Super zestaw..Miałam taki sam plecak dopóki moja siostrzenica go nie zobaczyła i poprostu go mi czmychnęła i ślad po nim zaginął :)Fajnie wyglądasz!Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 14. Mam nadzieję, że uda Ci się zrealizować wszystkie swoje noworoczne postanowienia. Moim sztandarowym jest właśnie systematyczne prowadzenie bloga. Liczę na to, że podołam! Przy okazji bardzo podoba mi się taki na pozór nieskomplikowany zestaw, ale stanowczo nie banalny.
  Szczęśliwego Nowego Roku!

  http://brewilokwencja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. oby ten nowy rok był jeszcze bardziej owocny! Juz rozpoczynasz nowe etapy, więc niech rozwinąć się pomyślnie! ;) boska kurtka ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Fajna ubraniowa energia! :)

  http://vivid-room.com/

  OdpowiedzUsuń