Konkurs!

02 czerwca 2011
Macie ochotę na zakupy? Dobrze się składa, wraz z marką Activia organizujemy konkurs, w którym można wygrać bon o wartości 100zł na zakupy w Zarze lub H&M. Co więcej, każde zgłoszenie zamieszczone w widgecie bierze udział w konkursie na stronie www.activia.pl, w którym do wygrania są weekendy w renomowanym ośrodku SPA


Od rana do wieczora funkcjonuje na najwyższych obrotach. W pracy i w domu towarzyszy jej ciągły stres, odżywia się niezdrowo i nieregularnie – tak coraz częściej wygląda życie współczesnej kobiety. Efekt? Problemy z trawieniem, wzdęcia, zaparcia, złe samopoczucie … i przede wszystkim błędne przekonanie, że nie ma na to żadnej metody.
Celem kampanii prowadzonej przez markę Activia jest przekonanie kobiet, że mogą znowu poczuć się szczęśliwe i lekkie. Regularne jedzenie Activii pomaga „uwolnić brzuch i uwolnić siebie"

Opowiedz o swojej historii uwolnienia. "Pomyśl co sprawia Ci przyjemność, jakie są Twoje pasje i jak dotąd w ich realizacji przeszkadzały Ci kłopoty trawienne. Napisz, co zmieniło się po wypróbowaniu Activii, jak się teraz czujesz. " Odpowiedzi udzielajcie w zamieszczonym poniżej widgecie.
Konkurs potrwa od 2.06.2011r do 8.06.2011r. do godziny 23.59


A oto moja przykładowa historia uwolnienia :)
Uwielbiam sport oraz podróże. Jednak codziennie musiałam zmagać się z problemem wzdętego brzucha. Zawsze irytował mnie ten widok i kiepskie samopoczucie. Odkąd Activia towarzyszy mi każdego dnia zapomniałam o baloniku w brzuchu. Czuję się świetnie i atrakcyjnie.


3 komentarze

 1. świetny blog :*!
  zapraszam do siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny blog, czekam na kolejne posty!
  zapraszam na

  aleksandra-fortuna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. thanks for the comment on my blog!

  OdpowiedzUsuń