Długo zwlekałam z pokazaniem tej sukienki, bo... poszukiwałam do niej odpowiednich butów ;). Przykre to, ponieważ nie znalazłam idealnych. Po głowie gdzieś krążyła mi pewna myśl jak powinny wyglądać, jednak tak wyidealizowany projekt nie był do zdobycia. Postanowiłam więc wykorzystać to co miałam aktualnie dostępne pod ręką. Czy dobrze zrobiłam wkładając te niebotycznie wysokie czółenka sami zadecydujecie, ja jednak jestem zadowolona. Nie przyćmiły na pewno uroku tej pięknej kiecki, myślę nawet, że czerń, z którą ją połączyłam wydobywa z niej to co najlepsze - intensywne barwy, ciekawy wzór i gdzie nie gdzie nawet motyw zwierzęcy (zgadniecie jaki?:)). Z biżuterią nie poszalałam - jak zwykle zresztą. Przyznam się bez bicia, kolia tym razem została w domu, jednak skleroza powolutku daje się we znaki, bo zwyczajnie o niej zapomniałam ;).
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą truffle. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą truffle. Pokaż wszystkie posty
Cały weekend marzyłam o wstawieniu notki, jednak odłączona od internetu nie mogłam tego zrobić. Nadrabiam więc dzisiaj, klasyczną długą spódnicą połączoną z czernią. Takiego połączenia dawno tutaj nie było, ale nigdy nie powiedziałam, że więcej razy się nie pojawi. Bo jeśli nawet długie spódnice do mnie nie pasują, to po eksperymentach ze śliwkową maksi, chętniej testuję nowe długości.
Korzystając z okazji, chciałabym wspomnieć, że to pierwszy czerwcowy post, a jak mamy czerwiec to i drugie urodziny rogala, które zbliżają się wielkimi krokami ;). Ale ten czas szybko leci :).
top - top shop / sh
ramoneska - oasap
spódnica - pożyczona od Cys ;)
naszyjnik - iloko
buty - czas na buty
Korzystając z okazji, chciałabym wspomnieć, że to pierwszy czerwcowy post, a jak mamy czerwiec to i drugie urodziny rogala, które zbliżają się wielkimi krokami ;). Ale ten czas szybko leci :).
top - top shop / sh
ramoneska - oasap
spódnica - pożyczona od Cys ;)
naszyjnik - iloko
buty - czas na buty
| fot. Cys |
Tego mi było trzeba! Naszprycowany intensywnym kolorem, neonowy, różowy sweter. Pastele super sprawa, ale gdzieś wśród tych wszystkich delikatności, cukrów, pudrów i lukrowej polewy brakowało jakiegoś mocnego koloru. Do neonowej kolekcji prawie dołączyła kurteczka o podobnym odcieniu co sweter, prawie bo koniec końców jest bardziej rockowa i bardziej czarna niż w założeniach. Może to i lepiej, bo takiej również brakowało w mojej szafie - deficyt kurtek to zło! (można ją znaleźć TUTAJ). Uzupełniłam niedobory, teraz pozostaje mi się tylko cieszyć ;).
sweterek - atmosphere / sh
spodnie - sh
ramoneska - TUTAJ
buty - czas na buty
| fot. Mariusz B. |
Jestem wierną fanką tych spódniczek, mam dwie i noszę naprzemiennie. Fajna sprawa gdy coś jest tak uniwersalnego, że można sobie pozwolić na sto różnych odsłon tej samej rzeczy. Pomyślałam sobie dobre zakolanówki nie są złe, z tą spódnicą i obcasami będą wyglądać fajnie, a moje nogi będą smukłe i taaaakie długie...niestety nadal są krótkie i raczej się to nie zmieni, nawet gdybym założyła najfajniejsze zakolanówki na świecie :). Co do bluzki, najlepiej wygląda związana u dołu, jednak na zdjęciach pokazuję również wersję puszczoną swobodnie, wynikającą z mojego niezdecydowania (wiązać? nie wiązać? hmm) :).
spódnica - h&m
koszula - h&m
czółenka - czas na buty
bluzka - oasap
zakolanówki - oasap
spódnica - h&m
koszula - h&m
czółenka - czas na buty
bluzka - oasap
zakolanówki - oasap
| fot. Cys |





