Pokazywanie postów oznaczonych etykietą red. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą red. Pokaż wszystkie posty

Red tartan

11 grudnia 2013

Pamiętam czasy kiedy to w kraciastych spódnicach planowałyśmy z Modną Komodą występy artystyczne przed jej rodziną. Słodkie czasy podstawówki wywołują u mnie dziki chichot. Że niby ja chciałam śpiewać i tańczyć? Moja odwaga przed publicznymi występami zniknęła razem z ową spódnicą. Podejrzewam, że babcia wyrzuciła ją na fali wiosennych porządków lub kiedy byłam zajęta zabawą. To nie były czasy kiedy przed szafą spędzałam mnóstwo, czasu, stąd nie tak szybko zorientowałam się o jej braku. 
Moje ubrania rosły razem ze mną, miałam zatem nadzieję, że kratka będzie towarzyszyła mi co najmniej do czasów gimnazjum. Zawiodłam się, gdy odkryłam, że moje plany prysły jak mydlana bańka. Z czasem rozczarowanie było coraz mniejsze, aż całkowicie o niej zapomniałam. Aż do teraz! Stało się to za sprawą kraciastych szali. Ten czerwony przypomniał mi czasy beztroskiego dzieciństwa i szalone zabawy do nocy! Wołanie babci z balkonu, że to już czas kolacji. Codzienną pobudkę Martyny o 8.30 i wyjście po bułki. Piękne wspomnienia, które na zawsze pozostaną w mojej głowie. I szal, który za każdym razem mam nadzieję, będzie przypominał mi tę historię!


kapelusz / hat - front row shop     sweter / sweater - sh     spodnie / pants - laredoute     szal / scarf - front row shop

"This is my december"

02 grudnia 2011
No i mamy grudzień, a jeszcze pamiętam jak w ostatnie święta siedziałyśmy Cys koło choinki popijając grzane wino, ze zbyt dużą dawką cynamonu. Tak, gdy kończy się całe to zamieszanie związane z przygotowaniami świątecznymi  następuje część bardziej przyjemna, którą lubię szczególnie, nie koniecznie za owe wino czy piernikowe muffiny. Chyba ta atmosfera tak na mnie działa, choć nie jestem "świątecznym duszkiem" :).
Dzisiaj brakuje mi tylko mikołajowej czapki, w końcu 6-ty już blisko, worka z prezentami i czerwonego nosa. Jest za to dobrze znany pasiak Avaro, botki Czas na buty i click'owa torebka - może to będzie prezentowy worek w te święta. Jest "prawie" bez dna :)

sweterek - avaro
torebka - clickfashion
botki - czas na buty
spodenki - kappahl





fot. Patrycja L.

"Red pants turns..."

28 listopada 2011
Bardzo polubiłam czerwony, co chyba widać w ostatnich postach. Czerwona szminka nie pasuje do takiego bledziucha jak ja, ale jeśli chodzi o ciuszki myślę, że nie jest źle. Też tak macie z niektórymi kolorami?
Dzisiaj kolor czerwony gości na mojej dolnej połowie i Click'owej torebce. Musiałam zrobić kolejne podejście do legginsów, teraz nie dają tak po oczach. Na metce doczytałam, że mogą farbować niektóre materiały i powierzchnie. Póki co ucierpiał tylko jeden "materiał" w postaci moich nóg, zastanawiam się co lub kto będzie następny. Może mój luby ;). Tak to ostrzeżenie, J. pilnuj się ;)


sweter - accumulare
legginsy - h&m
buty - cutesyshoes
torebka - clickfashion 





fot. Partycja L.