Pokazywanie postów oznaczonych etykietą clickfashion. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą clickfashion. Pokaż wszystkie posty

"What do you want?"

28 stycznia 2012
Każda z nas zapewne ma w swojej szafie jakiś dziwny, trudny do okiełznania ciuch. W moim przypadku to bluzo-tuniko-swetro- sukienko- wdzianko, które można plątać i wiązać na sto różnych sposobów. Może sto to lekka przesada, ja odkryłam dopiero 4 opcje i przyznam, że zajęło mi to sporo czasu, a i nawet naruszyło to trochę moją cierpliwość ;). A, że Cys czyli Modna Komoda posiada identyczne ubranko, strzelamy sobie słit focie do lustra i wysyłamy mmski w świat, która zmajstrowała fajniejszy pomysł na ów bluzę. Myślę, że nieźle mi idzie odkrywanie nowych form. Dzisiaj spełnia się jako sukienka, albo narzutka na sukienkę (jak kto woli), następnym razem postaram się o coś nowego (jak tylko znajdę wolną godzinkę, by metodą prób i błędów skonstruować coś czego jeszcze nie było).


wdzianko - clickfashion
skórzana sukienka - vintage
torebka - kappahl
buty - h&m












fot. Jarek Szewczyk

"This is my december"

02 grudnia 2011
No i mamy grudzień, a jeszcze pamiętam jak w ostatnie święta siedziałyśmy Cys koło choinki popijając grzane wino, ze zbyt dużą dawką cynamonu. Tak, gdy kończy się całe to zamieszanie związane z przygotowaniami świątecznymi  następuje część bardziej przyjemna, którą lubię szczególnie, nie koniecznie za owe wino czy piernikowe muffiny. Chyba ta atmosfera tak na mnie działa, choć nie jestem "świątecznym duszkiem" :).
Dzisiaj brakuje mi tylko mikołajowej czapki, w końcu 6-ty już blisko, worka z prezentami i czerwonego nosa. Jest za to dobrze znany pasiak Avaro, botki Czas na buty i click'owa torebka - może to będzie prezentowy worek w te święta. Jest "prawie" bez dna :)

sweterek - avaro
torebka - clickfashion
botki - czas na buty
spodenki - kappahl





fot. Patrycja L.

"Red pants turns..."

28 listopada 2011
Bardzo polubiłam czerwony, co chyba widać w ostatnich postach. Czerwona szminka nie pasuje do takiego bledziucha jak ja, ale jeśli chodzi o ciuszki myślę, że nie jest źle. Też tak macie z niektórymi kolorami?
Dzisiaj kolor czerwony gości na mojej dolnej połowie i Click'owej torebce. Musiałam zrobić kolejne podejście do legginsów, teraz nie dają tak po oczach. Na metce doczytałam, że mogą farbować niektóre materiały i powierzchnie. Póki co ucierpiał tylko jeden "materiał" w postaci moich nóg, zastanawiam się co lub kto będzie następny. Może mój luby ;). Tak to ostrzeżenie, J. pilnuj się ;)


sweter - accumulare
legginsy - h&m
buty - cutesyshoes
torebka - clickfashion 





fot. Partycja L.

"Hey there little girl"

10 listopada 2011
Wracając wczoraj z popołudniowego spaceru, nie mogłam uwierzyć jak szybko robi się ciemno. Od razu miałam wrażenie , że jest późny wieczór, a tak na prawdę na zegarze wybijała piąta. Zastanawiam się jak to będzie zimą z foceniem, kiedy to na dworze panuje mrok już od 16. Będę musiała obmyślić jakiś niecny plan, bo niestety kiepsko komponuję się z moją zieloną ścianą :).
Co dziś nowego, otóż nic ;) wszystko już było, wszystko już widzieliście.  Lubię w moich zestawach wracać do niektórych ubrań, a szczególnie jeśli są pastelowe, zwiewne, no i w tym przypadku takie słodkie jak te szorty.
A przepraszam, beret jest nowy. To mój absolutny debiut jeśli chodzi o tego typu nakrycia głowy. Jeszcze niedawno, nie wyobrażałam sobie siebie w czapce, teraz sięgam coraz dalej. Beret okazał się nie być moim wrogiem, także zagości tu pewnie jeszcze nie raz.


beret- no name
kombinezon - loel style
torba - kappahl
sweter - clickfashion
botki - cutesyshoes







fot. Tata