Pokazywanie postów oznaczonych etykietą łoś. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą łoś. Pokaż wszystkie posty

"Warm sun pours over me"

25 czerwca 2012
To mój ostatni z zestawów, który udało mi się sfotografować podczas wypoczynku nad morzem. Tak się złożyło, że tego dnia wiatr nas nie opuszczał i bawił się z moimi włosami w chowanego w najlepsze. Właściwie z moją chustą w łośki też szalał jak dziki, na szczęście udało mi się ujarzmić i włosy i chustę, aby były w miarę na swoich miejscach. 
Co nowego? Na pewno bluza, którą uwielbiam! A przyznam, że od czasów gimnazjum raczej bluz nie nosiłam. Nastał więc mały powrót do korzeni, ale żeby nie było mam dopiero dwa egzemplarze (jeden widoczny na zdjęciu, na drugim króluje motyw zwierząt). Nie zmienia to faktu, że nadal będziecie musieli znosić bardziej dziewczęce zestawienia, z przerwami na stylizacje podobne do dzisiejszej :). 

bluza - top shop / sh
spodnie -no name
ramoneska - oasap
chusta - iloko
trampki - atmosphere







fot. Tata

"By the sea..."

05 maja 2012
Witajcie! Jest mi niezmiernie miło, że odwiedzaliście Rogala podczas mojej nieobecności, a Modnej Komodzie muszę podziękować wszem i wobec, że tak ładnie się nim zaopiekowała. No cóż, tydzień minął jak jeden dzień. Już po moich wakacjach, przyznam, że był to aktywny wypoczynek, podczas którego nie zabrakło słońca, wiatru, zwiedzania wielu miejsc, o których nie miałam wcześniej pojęcia i oczywiście smakołyków, których kosztowałam w każdej wolnej chwili :). Ten tydzień obfitował również w zdjęcia, nie tylko te modowe (których również nie brakowało). Falujące morze, słońce i ja uwiecznione zostały na co drugim ujęciu.
Wschody i zachody słońca, ciepły piasek pod stopami iiii wczesne pobudki, tego będzie mi brakowało najbardziej :)

Tym czasem pozdrawiam wszystkich z upalnego śląska ;)






fot. Tata